NEDEN ESKİ ÜRÜNLERİMİZİ YENİLERİYLE DEĞİŞTİRMELİYİZ

Fırın sektöründe ilklerin firması olma özelliğini taşıyan firmamızın yeni uygulamaya geçirdiği “Eskiyi getir yeniyi gotur” kampanyamızın detaylarını açıklamadan önce bu kampanyayı neden hayata geçirdiğimizi anlatmak isterim. Unlu mamül ve ekmekçilik sektörü gelişen teknoloji ve tüketicilerin alışkanlıklarının değişmesiyle çeşitlendi. Eskiden üretilen yüksek gramajlı, çeşitliliği az olan ürünleri yerini düşük gramajli ve cesitliliği fazla ürünlere bıraktı. Sektördeki bu değişimle beraber ürünlerin pişirilme teknikleri ve çeşitliliği üzerinde üreticiler daha profesyonel olarak çalışmaya başladılar.

Tüketicilerin bu değişen alışkanlıkları ve eğilimlerini dikkate alarak gelisen teknolojiyle birlikte bizler de ürünlerimizde tasarim değişiklikleri yaptık. Böylece müşterilerimizin ihtiyaçlarını, verimli ve düşük maliyetlerde üretim yapabilecekleri fırınlarımızla karşılamaya çalışıyoruz.

Özellikle enerji kaynaklarında gerçekleşen maliyet artışları üretim kalemlerinden biri olan yakıt maliyetlerini de etkiliyor. Bu durum biz üreticileri daha verimli ve düşük yakıt tüketimli ürünler üretmeye yöneltti. Özkoseoğlu olarak bu kapsamda iki yıl önce başlattığımız “Enerji Tasarruflu Fırın” projemiz ARGE bölümümüz tarafından tamamlanmış ve TUBITAK ile yürüttüğümüz proje kapsamında onay aldı.

Yeni ürettiğimiz düşük yakıt tüketimli ürünlerimizle sadece müşterilerimizin maliyetlerini düşürmekle kalmıyoruz ayrıca fırınların bacalarından atılan sıcak gazın miktarını düşürerek çevreye saygılı ürünlerle sera gazı etkisini minimuma indirdik.

Eski fırınları yenileriyle değiştirme kampanyamız sadece enerji tasarruflu ürünlerle düşük yakıt maliyeti sağlamayacak, aynı zamanda müşterilerimizin eski ürünlerde yaşadıkları sorunlarına da çözüm olacaktır. Eski ürünlerde yaşanılan belli başlı problemleri şu şekilde sıralamak mümkün. Zamanla eski fırınlarda gerçekleşen yıpranma, izolasyon eksiklikleri, tahrik sistemlerindeki bozukluklar, yükselen bakım masrafları ve en önemlisi makinaların düşen performansları sonucu çıkarılan ürünlerde verilen zaiyatların hepsini bir araya getirdiğimizde, işletmeler aslında ne kadar fazla giderlerinin olduğunu yoğun tempo içerisinde fark edemiyorlar. Işte Özkoseoğlu olarak yeni ürünlerimizle müşterilerimizin yüksek maliyetlerini azaltarak gittikçe artan rekabet ortamında bir adım öne geçmelerini sağlamayı amaçlamaktayız.

Özkoseoğlu olarak sektördeki 55 yıl geçmişimizde ürettiğimiz eski ürünlerimizin hala kullanıldığını görmekten gurur duyuyoruz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler markamıza olan güvenin her geçen yıl güçlenerek arttığını bize gösteriyor. Müşterilerimizin bağlılığının yüksek oluşu bizlerin her gun yüksek bir motivasyonla yenilikler çıkarmak için çalışmamızı sağlıyor.

Yayınlanma Zamanı .

Faturaları dize getirin

Gold Serisi fırınlar ile faturaları dize getirin...

Yayınlanma Zamanı .

Tam otomatik Hamburger ,Sandvich hattı

ÖZKÖSEOGLU SAATLIK ÜRETIM KAPASITESI 18.000 ADET ROLL, HAMBURGER EKMEGI OLAN FULL OTOMATIK ENDÜSTRIYEL EKMEK ÜRETIM HATTINI (KARUNSAN KAR EKMEK / ISTANBUL) FALIYETE GEÇIRDI
Video için linki tiklayin:https://youtu.be/bRxc8ujCuKQ

Yayınlanma Zamanı .

IBATECH 2016 fuarındaydık

Türkiye'nin en kapsamlı fırıncılık teknolojileri fuarı IBATECH 2016 fuarındaydık.

Yayınlanma Zamanı .